LEIDING

BONDSLEIDING

Hanne De Neve

4e jaar leiding (Banhoofd)
Bondsleiding,
Jeugdraad-, EHBO-,
Gewestverantwoordelijke
0499/40.25.72 | hanne@ksamelle.be

Jaro Demetter

3e jaar leiding (Banhoofd)
Bondsleiding
VZW- en Facebookverantwoordelijke,
Materiaalmeester
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

SLOEBERS

Hanne De Neve

4e jaar leiding (Banhoofd)
Bondsleiding,
Jeugdraad-, EHBO-,
Gewestverantwoordelijke
0499/40.25.72 | hanne@ksamelle.be

Felix Dewagtere

1e jaar leiding
Verantwoordelijke vieruurtjes
0477/38.94.14 | felix@ksamelle.be

Thomas Dejaeghere

1e jaar leiding
Jeugdraad- , VZW- en
Verhuurverantwoordelijke
Verantwoordelijke vieruurtjes
0475/64.66.24 | thomas@ksamelle.be

PIEPJONGKNAPEN

Djien Dussart

3e jaar leiding (Banhoofd)
Uniformverantwoordelijke
0493/69.02.41 | djien@ksamelle.be

Oscar van den Boogert

1e jaar leiding
Materiaalmeester,
Facebookverantwoordelijke
0485/76.65.74 | oscar@ksamelle.be

Caspar Adriaensens

1e jaar leiding
Verantwoordelijke vieruurtjes
0486/98.11.35 | caspar@ksamelle.be

Antonio Bet

1e jaar leiding
Materiaalmeester
0474/07.09.61 |antonio@ksamelle.be

JONGKNAPEN

Lars Van Campe

4e jaar leiding (Banhoofd)
Materiaalmeester
0483/20.23.26 | lars@ksamelle.be

Famke Hoffman

1e jaar leiding
EHBO-verantwoordelijke
0472/03.11.12 | famke@ksamelle.be

Milan Demetter

1e jaar leiding
Materiaalmeester,
Jeugdraadverantwoordelijke
0494/27.72.28 | milan@ksamelle.be

Jennifer Soetemans

1e jaar leiding
Uniformverantwoordelijke
0492/92.80.90 | jennifer@ksamelle.be

KNAPEN EN JONGHERNIEUWERS

Jaro Demetter

3e jaar leiding (Banhoofd)
Bondsleiding
VZW- en Facebookverantwoordelijke,
Materiaalmeester
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

Pauline Heirman

1e jaar leiding
EHBO- en Gewestverantwoordelijke,
Verantwoordelijke vieruurtjes
0471/48.01.94 | pauline@ksamelle.be