LEIDING

BONDSLEIDING

Hanne De Neve

5e jaar leiding
Bondsleiding,
Jeugdraad-, EHBO-, Facebook-,
Gewestverantwoordelijke
0499/40.25.72 | hanne@ksamelle.be

Jaro Demetter

4e jaar leiding (Banhoofd)
Bondsleiding
VZW- en websiteverantwoordelijke,
Materiaalmeester
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

SLOEBERS

Hanne De Neve

5e jaar leiding
Bondsleiding,
Jeugdraad-, EHBO-, Facebook-,
Gewestverantwoordelijke
0499/40.25.72 | hanne@ksamelle.be

Felix Dewagtere

2e jaar leiding
Verantwoordelijke vieruurtjes
Jeugdraad- en uniformverantwoordelijke
0477/38.94.14 | felix@ksamelle.be

Thomas Dejaeghere

2e jaar leiding
VZW- en
Verhuurverantwoordelijke
0475/64.66.24 | thomas@ksamelle.be

PIEPJONGKNAPEN

Djien Dussart

3e jaar leiding (Banhoofd)
Uniformverantwoordelijke
0493/69.02.41 | djien@ksamelle.be

Oscar van den Boogert

2e jaar leiding
Materiaalmeester,
Verantwoordelijke vieruurtjes
0485/76.65.74 | oscar@ksamelle.be

Caspar Adriaensens

2e jaar leiding (banhoofd)
Materiaalmeester
0486/98.11.35 | caspar@ksamelle.be

Antonio Bet

2e jaar leiding
Uniformverantwoordelijke
0474/07.09.61 |antonio@ksamelle.be

JONGKNAPEN

Lars Van Campe

5e jaar leiding (Banhoofd)
Penningmeester
0483/20.23.26 | lars@ksamelle.be

Famke Hoffman

2e jaar leiding
EHBO-verantwoordelijke
0472/03.11.12 | famke@ksamelle.be

Milan Demetter

2e jaar leiding
Verhuurverantwoordelijke
0494/27.72.28 | milan@ksamelle.be

Jennifer Soetemans

2e jaar leiding
Gewestverantwoordelijke
0492/92.80.90 | jennifer@ksamelle.be

KNAPEN EN JONGHERNIEUWERS

Jaro Demetter

4e jaar leiding
Bondsleiding
VZW- en websiteverantwoordelijke,
Materiaalmeester
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

Pauline Heirman

2e jaar leiding
Gewestverantwoordelijke,
Verantwoordelijke vieruurtjes
0471/48.01.94 | pauline@ksamelle.be