LEIDING

BONDSLEIDING

Hanne De Neve

6e jaar leiding
Bondsleiding,
Jeugdraad-, vieruurtjes- en mediaverantwoordelijke,
0499/40.25.72 | hanne@ksamelle.be

Jaro Demetter

5e jaar leiding
Bondsleiding,
VZW-verantwoordelijke, websiteverantwoordelijke,
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

SLOEBERS

Felix Dewagtere

3e jaar leiding (banhoofd)
Verantwoordelijke vieruurtjes,
EHBO-verantwoordelijke
0477/38.94.14| felix@ksamelle.be

Lief De Rijke

1e jaar leiding
EHBO-verantwoordelijke
0468/46.61.01 | lief@ksamelle.be

Sebastiaan van den Boogert

1e jaar leiding
Uniformverantwoordelijke
0483/00.83.77 | sebastiaan@ksamelle.be

Deirdre Diaine

1e jaar leiding
Verhuurverantwoordelijke, uniformverantwoordelijke
0470/63.31.96 | deirdre@ksamelle.be

Jaro Demetter

5e jaar leiding
Bondsleiding
VZW-verantwoordelijke, websiteverantwoordelijke,
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

PIEPJONGKNAPEN

Lars Van Campe

6e jaar leiding (banhoofd)
Penningmeester
0483/20.23.26 | lars@ksamelle.be

Isalie Watté

1e jaar leiding
Mediaverantwoordelijke
0477/05.72.30 | isalie@ksamelle.be

Bob De Rijcke

1e jaar leiding
VZW-verantwoordelijke
0472/65.43.52 | bob@ksamelle.be

Famke Hoffman

3e jaar leiding
EHBO-verantwoordelijke
0472/03.11.12 | famke@ksamelle.be

Brigje Provost

1e jaar leiding
Materiaalmeester
0492/06.37.17 | brigje@ksamelle.be

Jonathan De Visscher

1e jaar leiding
Jeugdraadverantwoordelijke
0476/36.37.98 | jonathan@ksamelle.be

JONGKNAPEN

Renzo Vercruyssen

2e jaar leiding (banhoofd)
Jeugdraadverantwoordelijke
0468/34.76.45| renzo@ksamelle.be

Benjamin van Wassenhove

5e jaar leiding
Materiaalmeester en VZW-verantwoordelijke
0486/46.92.01 | benjamin@ksamelle.be

Ellen Deleu

1e jaar leiding
Media- en gewestverantwoordelijke
0468/43.81.42 | ellen@ksamelle.be

Milan Demetter

3e jaar leiding
Uniformverantwoordelijke
0494/27.72.28 | milan@ksamelle.be

Louis Aelbrecht

2e jaar leiding
Jeugdraadverantwoordelijke
0472/12.69.00 | louis@ksamelle.be

Ytan Willemyns

1e jaar leiding
Verantwoordelijke vieruurtjes
0473/20.24.83 | ytan@ksamelle.be

KNAPEN

Thomas Dejaeghere

3e jaar leiding (banhoofd)
Verhuur-, jeugdraad- en
VZW-verantwoordelijke, penningmeester
0475/64.66.24| thomas@ksamelle.be

Oscar van den Boogert

3e jaar leiding
Materiaalmeester
0485/76.65.74 | oscar@ksamelle.be

Xander Blansaer

1e jaar leiding
Verantwoordelijke vieruurtjes
0491/75.77.88 | xander@ksamelle.be

Antonio Bet

3e jaar leiding
Verhuurverantwoordelijke
0474/07.09.61 | antonio@ksamelle.be

Douwe Demetter

2e jaar leiding
Materiaalmeester
0456/13.96.18| douwe@ksamelle.be

JONGHERNIEUWERS

Caspar Adriaensens

3e jaar leiding (Banhoofd)
Materiaalmeester en gewestverantwoordelijke
0486/98.11.35 | caspar@ksamelle.be

Hanne De Neve

6e jaar leiding
Bondsleiding,
Jeugdraad-, vieruurtjes-, mediaverantwoordelijke,
0499/40.25.72 | hanne@ksamelle.be

Pauline Heirman

3e jaar leiding
EHBO- en gewestverantwoordelijke
0471/48.01.94 | pauline@ksamelle.be