LEIDING

BONDSLEIDING

Thomas Dejaeghere

5e jaar leiding
Bondsleiding
VZW- en jeugdraadverantwoordelijke
Gebouwverantwoordelijke

0475/64.66.24 | thomas@ksamelle.be

Caspar Adriaensens

5e jaar leiding
Bondsleiding,
VZW- en jeugdraadverantwoordelijke, Materiaalmeester
0486/98.11.35 | caspar@ksamelle.be

SLOEBERS

Jonathan De Visscher

3e jaar leiding (banhoofd)
Verhuur-, VZW-, jeugdraad-, EHBO-, inschrijvings- en gebouwverantwoordelijke
0476/36.37.98 | jonathan@ksamelle.be

Anaïs Taragola

1e jaar leiding
Mediaverantwoordelijke
0468/58.31.67 | anaïs@ksamelle.be

Lena Dierickx

1e jaar leiding
Verhuurverantwoordelijke
Mediaverantwoordelijke
0468/11.48.47 | lenad@ksamelle.be

Luka Schelkens

1e jaar leiding
Jeugdraadverantwoordelijke
0487/66.66.47 | luka@ksamelle.be

PIEPJONGKNAPEN

Jaro Demetter

7e jaar leiding (banhoofd)
Vieruurtjesverantwoordelijke
Websiteverantwoordelijke
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

Deirdre Diaine

3e jaar leiding
Gewestverantwoordelijke
Uniformverantwoordelijke
0470/63.31.96 | deirdre@ksamelle.be

Lena Van De Putte

1e jaar leiding
Lokaalverantwoordelijke
0470/38.83.39| lenavdp@ksamelle.be

Lief de Rijke

3e jaar leiding
EHBO-verantwoordelijke
Materiaalmeester
0468/46.61.01 | lief@ksamelle.be

Dephine Dejaeghere

1e jaar leiding
Lokaalverantwoordelijke
0479/41.20.28 | delphine@ksamelle.be

JONGKNAPEN

Isalie Watté

3e jaar leiding (banhoofd)
Mediaverantwoordelijke
0477/05.72.30 | isalie@ksamelle.be

Caspar Adriaensens

5e jaar leiding
Bondsleiding,
VZW- en jeugdraadverantwoordelijke, Materiaalmeester
0486/98.11.35 | caspar@ksamelle.be

Sebastiaan van den Boogert

3e jaar leiding
Uniformverantwoordelijke
0483/00.83.77 | sebastiaan@ksamelle.be

Risa Goessens

1e jaar leiding
EHBO-verantwoordelijke
Inschrijvingsverantwoordelijke
0490/56.70.85 | risa@ksamelle.be

KNAPEN

Brigje Provost

3e jaar leiding (banhoofd)
Materiaalmeester
Inschrijvingsverantwoordelijke
0492/06.37.17 | brigje@ksamelle.be

Oscar van den Boogert

5e jaar leiding
Penningmeester,
Vieruurtjes- en lokaalverantwoordelijke
0485/76.65.74 | oscar@ksamelle.be

JONGHERNIEUWERS

Douwe Demetter

4e jaar leiding (banhoofd)
Materiaalmeester en mediaverantwoordelijke
0456/13.96.18| douwe@ksamelle.be

Bob De Rijcke

3e jaar leiding
Penningmeester
Vieruurtjesverantwoordelijke
0472/65.43.52 | bob@ksamelle.be

Ytan Willemyns

3e jaar leiding
Gebouwverantwoordelijke
0473/20.24.83 | ytan@ksamelle.be

+16’ers

Renzo Vercruyssen

4e jaar leiding (banhoofd)
Jeugdraadverantwoordelijke
0468/34.76.45| renzo@ksamelle.be

Thomas Dejaeghere

5e jaar leiding
Bondsleiding
VZW- en jeugdraadverantwoordelijke
Gebouwverantwoordelijke

0475/64.66.24 | thomas@ksamelle.be