LEIDING

BONDSLEIDING

Jaro Demetter

6e jaar leiding
Bondsleiding,
VZW- en jeugdraadverantwoordelijke, websiteverantwoordelijke,
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be

Caspar Adriaensens

4e jaar leiding
Bondsleiding,
VZW-, media en jeugdraadverantwoordelijke, materiaalmeester,
0486/98.11.35 | caspar@ksamelle.be

BONDSLEIDING IN OPLEIDING

Thomas Dejaeghere

4e jaar leiding
Bondsleiding in opleiding,
VZW- en gebouwverantwoordelijke, jeugdraadvoorzitter en penningmeester
0475/64.66.24 | thomas@ksamelle.be

SLOEBERS

Brigje Provost

2e jaar leiding (banhoofd)
Materiaalmeester,
Inschrijvingsverantwoordelijke
0492/06.37.17 | brigje@ksamelle.be

Caspar Adriaensens

4e jaar leiding
Bondsleiding,
VZW-, media en jeugdraadverantwoordelijke, materiaalmeester,
0486/98.11.35 | caspar@ksamelle.be

Isalie Watté

2e jaar leiding
Mediaverantwoordelijke
0477/05.72.30 | isalie@ksamelle.be

PIEPJONGKNAPEN

Sebastiaan van den Boogert

2e jaar leiding (banhoofd)
EHBO-, uniformverantwoordelijke,

Gebouw- en leidingslokaalverantwoordelijke
0483/00.83.77 | sebastiaan@ksamelle.be

Xander Blansaer

2e jaar leiding
Gewest- en leidingslokaalverantwoordelijke
0491/75.77.88 | xander@ksamelle.be

Ellen Deleu

2e jaar leiding
Media- en gewestverantwoordelijke,

Jeugdraad- en EHBO-verantwoordelijke
0468/43.81.42 | ellen@ksamelle.be

Ytan Willemyns

2e jaar leiding
Materiaalmeester
0473/20.24.83 | ytan@ksamelle.be

JONGKNAPEN

Lief De Rijke

2e jaar leiding (banhoofd)
Uniformverantwoordelijke
Materiaalmeester
0468/46.61.01 | lief@ksamelle.be

Bob De Rijcke

2e jaar leiding
VZW-verantwoordelijke,
Materiaalmeester
0472/65.43.52 | bob@ksamelle.be

Douwe Demetter

3e jaar leiding
Materiaalmeester
0456/13.96.18| douwe@ksamelle.be

KNAPEN

Renzo Vercruyssen

3e jaar leiding (banhoofd)
Jeugdraadverantwoordelijke
0468/34.76.45| renzo@ksamelle.be

Jonathan De Visscher

2e jaar leiding
Verhuur- en mediaverantwoordelijke
Inschrijvingsverantwoordelijke
0476/36.37.98 | jonathan@ksamelle.be

Deirdre Diaine

2e jaar leiding
EHBO- en uniformverantwoordelijke,
Leidingslokaalverantwoordelijke
0470/63.31.96 | deirdre@ksamelle.be

JONGHERNIEUWERS

Milan Demetter

4e jaar leiding (banhoofd)
Vieruurtjesverantwoordelijke
Jeugdraadverantwoordelijke
0494/27.72.28 | milan@ksamelle.be

Thomas Dejaeghere

4e jaar leiding
Bondsleiding in opleiding,
VZW- en gebouwverantwoordelijke, jeugdraadvoorzitter en penningmeester
0475/64.66.24 | thomas@ksamelle.be

Oscar van den Boogert

4e jaar leiding
Materiaalmeester, penningmeester,
Leidingslokaalverantwoordelijke
0485/76.65.74 | oscar@ksamelle.be

+16’ers

Felix Dewagtere

4e jaar leiding (banhoofd)
Verantwoordelijke vieruurtjes,
EHBO-verantwoordelijke
0477/38.94.14| felix@ksamelle.be

Jaro Demetter

6e jaar leiding
Bondsleiding,
VZW- en jeugdraadverantwoordelijke, websiteverantwoordelijke,
0487/86.08.80 | jaro@ksamelle.be